Zbritje

BEWELL Orë Luksoze prej druri Premium për Gratë

127.62 79.12

-38%
e kuqee kuqee kuqee bardhëe bardhëe bardhë
Qartë
Nxitoni! Kjo shitje përfundon në
SKU: 32873139579 Kategori:
Vetëm 13 artikuj kanë mbetur në magazinë!
Transporti falas në të gjithë botën me të gjitha porositë
  • 60 ditë program për mbrojtjen e blerësit.
  • Prodhuar etikisht. Cilësia e garantuar.
  • Porosit sot për dorëzim të vlerësuar midis 4th korrik 19th korrik. Lexoni më shumë për ofrimin.
Garanci e sigurt e garantuar
Share këtë produkt

Përshkrim

Bewell kanë bërë një emër për veten e tyre globalisht si një markë premium, dhe kjo orë është një nga shumë shembuj pse. Një orë prej druri me stil me një kthesë të cilësisë së mirë dhe një përfundim premium, kjo orë është e garantuar të duket e shkëlqyeshme pa marrë parasysh se çfarë rasti.

Brand NameBEWELL
LëvizjeQUARTZ
Lloji i mbylljesBracelet Clasp
Thellësia e Rezistencës së UjitNuk eshte i papershkueshem
Gjerësia e bandës18mm
tiparDuar të ndezura
Dial Window Type TypeHardlex
Gjatësia e bandës24cm
Dialogu Dial41mm
Rasti materialedru
Rasti ShapeRound
Trashësia e rastit10mm
ShfaqAnalog
Materiali i rripitdru
BEWELL Orë prej druri luksoze të rrumbullakët të grave
BEWELL Orë prej druri luksoze të rrumbullakët të grave
BEWELL Orë prej druri luksoze të rrumbullakët të grave
BEWELL Orë prej druri luksoze të rrumbullakët të grave
BEWELL Orë prej druri luksoze të rrumbullakët të grave
BEWELL Orë prej druri luksoze të rrumbullakët të grave
BEWELL Orë prej druri luksoze të rrumbullakët të grave

Informacion shtesë

Brand Name

BEWELL

Lëvizje

QUARTZ

Lloji i mbylljes

Bracelet Clasp

Rasti materiale

prej druri

Thellësia e Rezistencës së Ujit

Nuk eshte i papershkueshem

Gjerësia e bandës

18mm

Trashësia e rastit

10mm

tipar

Duar të ndezura

Dial Window Type Type

Hardlex

Gjatësia e bandës

24cm

Dialogu Dial

41mm

Markë

Bewell

Rasti materiale

dru

Rasti Shape

Round

Trashësia e rastit

10mm

Shfaq

Rrotullues

Gjini

Zonja

Materiali i rripit

dru

Stili

Rastesishme, Moda

Vlerësime

Nuk ka komente ende.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një shqyrtim.

BEWELL Orë Luksoze prej druri Premium për Gratë
BEWELL Orë Luksoze prej druri Premium për Gratë
127.62 79.12 Zgjidh