Zbritje

BEWELL Zonja Slimline Druri Bangle druri

146.25 78.97

-46%
(2 komente të konsumatorëve)
Dru sandali i ziDru sandali i ziDru sandali i ziPanjePanjePanjeDru i kuqDru i kuqDru i kuq
Qartë
Nxitoni! Kjo shitje përfundon në
SKU: 32995692434 Kategori:
Vetëm 3 artikuj kanë mbetur në magazinë!
Transporti falas në të gjithë botën me të gjitha porositë
 • 60 ditë program për mbrojtjen e blerësit.
 • Prodhuar etikisht. Cilësia e garantuar.
 • Porosit sot për dorëzim të vlerësuar midis 3 Tetor 18th tetor. Lexoni më shumë për ofrimin.
Garanci e sigurt e garantuar
Share këtë produkt

Përshkrim

Ne e duam këtë orë të vogël byzylykësh të imët nga Bewell. Një dial i vogël me diametër 22 mm me një rrethim metalik të lëmuar thekson pjesën e përparme, dhe rripi prej druri i gdhendur në stilin e bykut sjell stilin e modës elegant. E disponueshme në një zgjedhje të tre pyjeve të ndryshme, kjo orë e lehtë është ideale për ata që kërkojnë një pamje delikate dhe të sofistikuar pa peshën e një sahati plotësisht metalik.

Brand NameBEWELL
LëvizjeQUARTZ
Thellësia e Rezistencës së Ujit3Bar
Lloji i mbylljesBracelet Clasp
Rasti materialeprej druri
tiparWater Resistant
Tipi i llojit të grupitprej druri
Dialogu Dial22mm
Dial Window Type TypeSapphire Crystal
Gjatësia e bandës19cm
Trashësia e rastit6mm
Gjerësia e bandës10mm
BEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band Band BEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band Band BEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band Band BEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band Band BEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band Band BEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band Band BEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band Band BEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band Band BEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band Band BEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band Band BEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band Band BEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band Band
BEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band BandBEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band BandBEWELL Zonja Slimline Druri kuarc Band Band
e kuqeDru panjeDru sandali i zi

Informacion shtesë

Brand Name

BEWELL

Lëvizje

QUARTZ

Thellësia e Rezistencës së Ujit

3Bar

Lloji i mbylljes

Bracelet Clasp

Rasti materiale

prej druri

tipar

Water Resistant

Tipi i llojit të grupit

prej druri

Dialogu Dial

22mm

Dial Window Type Type

Sapphire Crystal

Gjatësia e bandës

19cm

Trashësia e rastit

6mm

Gjerësia e bandës

10mm

Markë

Bewell

Rasti materiale

dru

Rasti Shape

Round

Trashësia e rastit

6mm

Shfaq

Rrotullues

Gjini

Zonja

Materiali i rripit

dru

Stili

Moda, e zgjuar

Vlerësim BEWELL Zonja Slimline Druri Bangle druri

  R *** a
  Ora e bukur e vogël, shumë e lezetshme
  O *** v
  Nuk mbërritët, por morëm një rimbursim të plotë.

regjistrohen vetëm në klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një shqyrtim.

BEWELL Zonja Slimline Druri Bangle druri
BEWELL Zonja Slimline Druri Bangle druri
146.25 78.97 Zgjidh