Продажба!

BEWELL Premенски премиум луксузен дрвен часовник

127.80 79.23

-38%
ЦрвенаЦрвенаЦрвенаБелаБелаБела
Отстрани
Побрзај! Оваа продажба завршува внатре
SKU: 32873139579 Категорија:
Преостанати само 7 артикли!
Бесплатно превозот низ целиот свет по сите нарачки
  • 60 ден програма за заштита на купувачот.
  • Етички произведен. Загарантиран квалитет.
  • Нарачајте денес за проценета испорака помеѓу 8th август 23-ти август. Прочитајте повеќе за испорака.
Загарантиран безбеден исход
Сподели овој производ

Опис

Bewell направија име за себе на глобално ниво како премија бренд, а овој часовник е еден од многуте примери зошто. Стилски дрвен часовник со гроздобер пресврт и врвна завршница, овој часовник е загарантиран да изгледа одлично, без разлика каква прилика.

Име на брендBEWELL
ДвижењеКварц
Тип на затворачБраслет затворач
Длабочина на отпорност на водаНе водоотпорен
Ширина на бендот18mm
функцијаСветлечки раце
Бирајте го типот на прозорецотHardlex
Должина на бендот24cm
Дијаметар на бирање41mm
Материјалдрво
Случај обликКруг
Дебелина на случај10mm
ПокажиАналогни
Материјал на ременотдрво
BEWELL Women'sенски круг луксузен дрвен часовник
BEWELL Women'sенски круг луксузен дрвен часовник
BEWELL Women'sенски круг луксузен дрвен часовник
BEWELL Women'sенски круг луксузен дрвен часовник
BEWELL Women'sенски круг луксузен дрвен часовник
BEWELL Women'sенски круг луксузен дрвен часовник
BEWELL Women'sенски круг луксузен дрвен часовник

Дополнителни информации

Име на бренд

BEWELL

Движење

Кварц

Тип на затворач

Браслет затворач

Материјал

Дрвено

Длабочина на отпорност на вода

Не водоотпорен

Ширина на бендот

18mm

Дебелина на случај

10mm

функција

Светлечки раце

Бирајте го типот на прозорецот

Hardlex

Должина на бендот

24cm

Дијаметар на бирање

41mm

Бренд

Bewell

Материјал

дрво

Случај облик

Круг

Дебелина на случај

10mm

Покажи

Ротари

Пол

Дами

Материјал на ременот

дрво

стил

Обично, мода

Прегледи

Сеуште нема коментари.

Само најавени корисници кои купиле овој производ може да ја напушти преглед.

BEWELL Premенски премиум луксузен дрвен часовник
BEWELL Premенски премиум луксузен дрвен часовник
127.80 79.23 Одбери опции