Продажба!

BEWELL Дами Slimline дрвен часовник за тревки

146.25 78.97

-46%
(2 customer reviews)
Црна сандалово дрвоЦрна сандалово дрвоЦрна сандалово дрвоЈаворЈаворЈаворЦрвено дрвоЦрвено дрвоЦрвено дрво
Отстрани
Побрзај! Оваа продажба завршува внатре
SKU: 32995692434 Категорија:
Преостанати само 7 артикли!
Бесплатно превозот низ целиот свет по сите нарачки
 • 60 ден програма за заштита на купувачот.
 • Етички произведен. Загарантиран квалитет.
 • Нарачајте денес за проценета испорака помеѓу 3-ти октомври 18th октомври. Прочитајте повеќе за испорака.
Загарантиран безбеден исход
Сподели овој производ

Опис

Го обожаваме овој ситничав часовник од мала нараквица од Bewell. Мал бисер со дијаметар од 22мм со полиран метален опкружувачк го потенцира предниот дел, а врежаните дрвени ленти во форма на тресок ги носи шик моден стил. Достапно по избор на три различни шуми, овој лесен часовник е идеален за оние што бараат суптилен и софистициран изглед без тежина на целосно метален часовник.

Име на брендBEWELL
ДвижењеКварц
Длабочина на отпорност на вода3Bar
Тип на затворачБраслет затворач
МатеријалДрвено
функцијаВодоотпорен
Тип на материјал на бендотДрвено
Дијаметар на бирање22mm
Бирајте го типот на прозорецотСафир Кристал
Должина на бендот19cm
Дебелина на случај6mm
Ширина на бендот10mm
BEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовник BEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовник BEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовник BEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовник BEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовник BEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовник BEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовник BEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовник BEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовник BEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовник BEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовник BEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовник
BEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовникBEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовникBEWELL Дами Slimline дрвен опсег кварцен часовник
ЦрвенаДрво од јаворЦрна сандалово дрво

Дополнителни информации

Име на бренд

BEWELL

Движење

Кварц

Длабочина на отпорност на вода

3Bar

Тип на затворач

Браслет затворач

Материјал

Дрвено

функција

Водоотпорен

Тип на материјал на бендот

Дрвено

Дијаметар на бирање

22mm

Бирајте го типот на прозорецот

Сафир Кристал

Должина на бендот

19cm

Дебелина на случај

6mm

Ширина на бендот

10mm

Бренд

Bewell

Материјал

дрво

Случај облик

Круг

Дебелина на случај

6mm

Покажи

Ротари

Пол

Дами

Материјал на ременот

дрво

стил

Мода, паметна

2 прегледува BEWELL Дами Slimline дрвен часовник за тревки

  R *** а
  Убав мал часовник, многу симпатичен
  O *** v
  Не пристигна, но доби целосен наплата.

Само најавени корисници кои купиле овој производ може да ја напушти преглед.

BEWELL Дами Slimline дрвен часовник за тревки
BEWELL Дами Slimline дрвен часовник за тревки
146.25 78.97 Одбери опции